Poznaj możliwości kamiennych okładzin ściennych

Planujesz remont lub zastanawiasz się jak udoskonalić swoje warunki mieszkaniowe? Jeśli tak, zapoznaj się z galerią pełną zachwycających okładzin ściennych. Pokażemy Ci, jakie możliwości daje okładzina kamienna w domu. W wielu przypadkach wystarczy ją położyć tylko na jedną ścianę w pomieszczeniu, a efekt będzie niesamowity.

Okładzina kamienna jest wspaniałym uzupełnieniem wnętrza. Może właśnie tego brakuje w Twoim domu, aby stworzyć doskonałe i przytulne wnętrze.Oto kilka kreatywnych pomysłów, jak taka kamienna okładzina ścienna może wyglądać.

Kamień doda wnętrzu niepowtarzalnego uroku, wygląda elegancko i luksusowo. Jego wielką zaletą jest to, że nadaje się praktycznie do każdego wnętrza. Może pojawić się na ścianach, kominkach i w łazienkach.

Gdzie można umieścić okładzinę kamienną? Możliwości jest wiele.

- okładziny ścienne
- podłogi
- blaty kuchenne
- lady barowe, stoły
- kominki, piece
- blat pod umywalkę, obudowa wanny, okładzina kabiny prysznicowej
- płyty kamienne
- parapety okienne

Jeżeli nie jesteś pewien, czy wybierasz właściwie, nie wahaj się zwrócić do specjalistów z firmy Kamień Slowacja, którzy służą pomocą przy wyborze i projekcie.

Kamień można wykorzystać do obłożenia ściany za kominkiem lub lady barowej

W nowoczesnej architekturze okładziny od dawna wykorzystywane są nie tylko na ścianach –potrafią dosłownie czarować we wnętrzach. Można je również wykorzystać jako okładzinę, która stanie się projektowym klejnotem w pomieszczeniu. Na przykład w salonie za kominkiem okładzina o nieregularnych kształtach będzie wyglądać niesamowicie. Ultracienkie okładziny, znane również jako tapety kamienne lub fornir kamienny, mogą być używane do dekoracji lady barowej w kuchni. Dzięki tym wielkoformatowym i ultracienkim okładzinom można z łatwością stworzyć wizualnie całą jednolitą ścianę.

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży w celu dobrania ściennej okładziny kamiennej do wnętrz.