Okładzina kominka uzupełni nowoczesny styl domu

Kamień wraz z drewnem od wieków jest podstawowym materiałem budowlanym i nie dziwi fakt, że często wracamy do tego połączenia nawet w nowoczesnym stylu budownictwa. Połączenie kamienia z eleganckimi meblami i drewnianym wyposażeniem sprawi, że wnętrze domu stanie się oryginalną i przytulną przestrzenią.

Okładzina kominkowa we wnętrzu nowoczesnego domu – realizacja przez naszą firmę

Podczas realizacji jako okładzinę kominka wykorzystano kawałki kamienia – Kamienną Korę do całej wysokości kominka 7,5 m.

Kamienna okładzina wewnętrzna jest popularna ze względu na jej gwarantowany efekt

Piękno często kryje się w szczegółach, a jeśli lubisz kamienne płytki, ale wolisz coś bardziej dyskretnego, możesz użyć kawałki kamienia na przykład do wyłożenia kominka, blatów kuchennych lub jako okładziny ściennej w salonie.

Kominek wyłożony kamieniem w połączeniu z nowoczesnym drewnianym wnętrzem domu

Kamień doskonale spełnia również swoją rolę jako okładzina kominka. Jeśli masz we wnętrzu kominek lub piec kaflowy, to doskonale wiesz, że otaczające ściany łatwo brudzą się od dymu, popiołu i składowanego drewna. Kamienna okładzina rozwiązuje ten problem, a dodatkowo w połączeniu z trzaskającym ogniem w kominku tworzy efektowne połączenie. W przypadku kominka wskazane jest wybranie okładziny wykonanej z nieregularnych kamieni.

Materiał użyty do wykonania okładziny kominka z naszego sklepu: