Oryginalne dekoracje i akcesoria do domu

Spraw, by twoje wnętrze stało się przytulne dzięki pomysłowym dekoracjom domu. Zainspiruj się wyjątkowym połączeniem natury i pracy ludzkich rąk w postaci krystalicznie czystego szkła.

Oryginalne dekoracje i akcesoria do domu

Kawałki szkła 

Do najciekawszych akcesoriów domowych z pewnością możemy zaliczyć kawałki szkła, które oferujemy w pięciu różnych kolorach – w niezwykłym turkusie, ciemnej zieleni przywodzącej na myśl magiczny las, przejrzystym krysztale, romantycznym różu lub nasyconej czerni. 

Ten kawałek szkła uzupełni przestrzeń jako gustowna dekoracja wnętrza na półce w salonie lub możesz go wykorzystać jako oryginalny przycisk do książek. Kiedy dekoracja jest podświetlana, światło przechodzi przez szkło, przyjemnie oświetlając pokój i tworząc piękne wzory w przestrzeni. 

Szklane otoczaki

Niedawno opublikowaliśmy artykuł, w którym pokazaliśmy, jak zrobić prostą, ale stylową dekorację w zaciszu własnego domu, używając naturalnego kamienia, roślin i szklanego wazonu. 

Równie łatwo możesz zamienić szklany otoczak i wysoki szklany wazon w oryginalny dodatek do domu. Po prostu wsyp szklane kulki do przygotowanego wazonu i gotowe. Aby uzyskać jeszcze ciekawszy efekt, możesz połączyć kilka kolorów szklanych otoczaków w warstwy lub wkomponować w nie świecę zapachową, a kiedy ją zapalisz, jej przyjemne światło będzie pięknie odbijać się w refleksach szkła.