Kamień do salonu

W każdym nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć kamiennej ściany, która nada pomieszczeniu luksusowego, modnego „looku". Okładzina widocznych ścian naturalnym kamieniem to bardzo popularny element dekoracyjny. Pięknie ożywia, a wraz z nim każda przestrzeń jest oryginalna i niepowtarzalna, ponieważ każdy kawałek naturalnego kamienia jest niepowtarzalny i posiada charakterystyczny rysunek i wzór.

Najczęściej kamienna okładzina w salonie służy do wyłożenia kominków, ścian za telewizorem, ozdobnych kolumn czy ścian za sofą. Oczywiście w każdym salonie są również kamienne płytki, które stwarzają ponadczasowe i eleganckie wrażenie. 

Kostka brukowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli w salonie znajduje się ogrzewanie podłogowe ze względu na doskonałe właściwości akumulacyjne. Płytki z kamienia naturalnego nie zachowują się jak izolator, odbierają ciepło, a następnie oddają je w przestrzeń. 

Możliwości wykorzystania kamienia w salonie jest mnóstwo i zależy to tylko od Twojej fantazji i wyobraźni. Układanie kamienia naturalnego, czy to płytek podłogowych, czy naściennych w salonie, jest łatwe i można to zrobić samodzielnie

Oferujemy ukształtowane płytki i panele okładzinowe w większych częściach, które pasują do siebie, dzięki czemu łatwo się je składa i są łatwe w obsłudze. Późniejsza pielęgnacja kamienia naturalnego w postaci kamiennej okładziny naściennej i płytek podłogowych jest bardzo prosta i niewymagająca. Po zaimpregnowaniu kamienia konserwacja jest bardzo łatwa, wystarczy czysta, wilgotna ściereczka, a naturalny kamień na ścianie i podłodze zawsze będzie wyglądał znakomicie i ponadczasowo.